Ліцензія на війну

Лідер Азвоського руху Андрій Білецький та Командир Національних дружин Ігор Михайленко у проекті телеканалу “ZIK” озвучили свою позицію стосовно існування приватних військових компаній, можливості створення подібних структур в Україні та застереження щодо законопроекту №8093 “Про військово-консалтингову діяльність”.

Детальніше

Слово командира

Не встигла завершитись «медійна травля» ВГО «Національні Дружини» під час президентських виборів, як вже у ході підготовки до парламентських деякі, окремо взяті олігархічні ЗМІ вибухнули «жовтизною» з приводу нашої діяльності.

Детальніше

Рада ухвалила закон про українське громадянство для добровольців

Рада ухвалила закон про українське громадянство для добровольців
Нацдружини, Нацкорпус, ветеранів російсько-української війни прийшли сьогодні до будівлі Верховної Ради із закликом ухвалити законопроект #3433, який передбачає спрощення процедури отримання українського громадянства для іноземних добровольців.

Детальніше

Білоруський доброволець про Українське грамадянство

Без українського громадянства іноземні добровольці позбавленні прав в Україні, і їм загрожує депортація. Про це учора під час акції Національного Корпусу під Адміністрацією президента на підтримку добровольців-іноземців сказав білорус Ян Мельников, який воював на Донбасі на боці України з 2014-го по 2017 рік.

Детальніше
Безкарність вбиває

Безкарність вбиває

Національні Дружини проти поліцейського свавілля Подія, яка нещодавно сталася у Переяславі-Хмельницькому не на жарт сколихнула Україну. Двоє п’яних “мєнтів”, так саме “ментів”, вбили п’ятирічного хлопчика пострілом з вогнепальної зброї.

Детальніше