Шлях націоналіста: Олександр Синьоок. Київ

Александр Синеок — командир Національні Дружини Київ. Цікаво дізнатись про масштаби виконаної роботи в Києві під керівництвом молодого командира? Читай далі!

Олександр із Вишгорода. Із початком Майдану у хлопця просинається національна свідомість і він вирішує йти на війну. Але під час проходження медкомісії дізнається, що хворий на цукровий діабет. Звикаючи до страшного діагнозу, Олександр пропускає найзапекліші бої на Сході, але все ж таки згодом виривається на передову.

Хвороба також не зламала в нього бажання займатись спортом: спочатку було карате, потім кікбоксинг. У хортингу Олександр досягнув найбільших висот, здобувши звання майстра спорту.

В Азовський рух потрапив 2015 року. Приєднався саме до Національних Дружин, бо сподобались ідеї організації, мета та напрям роботи. З надійною командою однодумців Олександр зробив чимало хороших справ. Тільки на Оболоні за останні півроку було проведено 110 патрулів, під час яких оперативно відреагували на скарги киян (розбої, пограбування), закрили 5 наркоточок із виробництва психотропних речовин. Також провели чималу кількість спортивних заходів.

Командир Київського осередку стверджує, що попереду ще непахане поле, тому закликає всіх націоналістів не стояти на одному місці: розвивати себе духовно і фізично і змінювати нашу країну. Сам хлопець останнім часом цікавиться національною безпекою і навіть роздумує здобути освіту за цією спеціальністю. «Моє покликання — працювати на благо країни», — повторює Олександр.