Андрій Білецький: Ветерани виконали обов’язок перед країною, тепер черга за державою

Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький наголосив на тому, що створення Міністерства у справах ветеранів, яке б централізовано займалось їхніми питаннями, – це обов’язок держави перед людьми, які стали на захист інтересів країни. Про це він сказав, виступаючи на мітингу з вимогою створення відповідного міністерства, що проходив сьогодні у Києві під будівлею уряду.

“400 тисяч ветеранів чесно виконали обов’язок перед нашою країною. Хто був мобілізований, хто пішов добровольцем, хто був професійним військовим, але вони йшли не за пільгами чи славою. Вони йшли заради інтересів нашої країни. Вони мали обов’язок, але й країна має обов’язок перед цими людьми”, – сказав він.

За словами лідера НК, створення Міністерства ветеранів, з чим уряд затягує вже 10 місяців, – це перший крок в цьому напрямку.

Нова структура, зазначив Білецький, об’єднає всі види діяльності, пов’язані з питаннями ветеранів, зокрема, у соціальній сфері – виплати, пільги, працевлаштування, організація власного бізнесу ветеранів, у медичній – лікування, реабілітація, протезування, психологічна допомога.

“22 установи зараз займаються ветеранами, 22 установи треба оббігати, щоб отримати правду людям, які все віддали цій країні”, – підкреслив політик.

За переконанням лідера НК, створення Міністерства ветеранів буде величезною перемогою над бюрократією.

Андрій Білецький також зауважив, що окрім ефективності, міністерство має бути небайдужим до долі тих, хто став на захист держави, складатись на 100% з ветеранів війни, волонтерів фронту, і очолити його має людина, яка пройшла цю війну.