Директор заповідної зони покриває браконьєрів?

Конфлікт між працівниками національного природного парку «Подільські Товтри» в Кам’янець-Подільському і службовцями Чернівецького рибоохоронного патруля триває вже давно. Ще в жовтні місцеві ЗМІ повідомляли, як працівники парку затримали на гарячому двох службових осіб Чернівецького рибоохоронного патруля. Проте на днях протистояння продовжилось.

Як розповіли інспектори парку, того дня вони виконували свою звичну роботу – обходили територію з метою виявити «сліди» браконьєрів. Знайшовши браконьєрські сітки, чоловіки розпочали опис. Проте їм завадили представники Чернівецького рибоохоронного патруля, яким, вочевидь не сподобалось, що працівники парку виконували свої прямі обв’язки — оберігали природно заповідний фонд.

На щастя, Національні Дружини Кам’янець-Подільський, які в той час патрулювали заповідну зону, надали інспекторам правову допомогу (https://goo.gl/9RmE4g). Службовці рибоохоронного патруля, розуміючи, що працівники парку нічого не порушили, фактично відмовились давати будь-які коментарі. Але, як виявилось, справа на цьому не закінчилась. Чому директор національного природного парку покриває браконьєрів — читайте у розслідуванні: https://goo.gl/zazpnH.