Масштабні навчання: жителів Дніпра вчили стріляти і допомагати пораненим

Вчора Національні Дружини Дніпро спільно з Національним Корпусом провели масштабний вишкіл для цивільних під гаслом “Зберігай спокій та будь готовий”.

В умовах воєнного стану, коли багатьох охопила паніка, часто спровокована штучно, отримані на вишколі знання є дуже корисними та актуальними.

Вишкіл складався з 4-х локацій: 

  • стрільби
  • тактика
  • медицина
  • мінно-саперна справа.

На вишколі зібралась чимала кількість учасників: 150 чоловік вирушили навчатись на місцевий полігон за містом. Також у заході взяли участь представники Медичного Корпусу та Ветеранського Братерства.

А як це відбувалось дивимося у сюжеті від інтернет-видання Інформатор.

Вишкіл в Дніпрі 2018 / Сюжет "Інформатор"

💣Вчора Національні Дружини Дніпро спільно з Національний корпус Дніпро провели масштабний вишкіл для цивільних під гаслом "Зберігай спокій та будь готовий". 🚩В умовах воєнного стану, коли багатьох охопила паніка, часто спровокована штучно, отримані на вишколі знання є дуже корисними та актуальними.Вишкіл складався з 4-х локацій: ▪️стрільби▪️тактика▪️медицина▪️мінно-саперна справа.⚔На вишколі зібралась чимала кількість учасників: 150 чоловік вирушили навчатись на місцевий полігон за містом. Також у заході взяли участь представники Медичний Корпус та Ветеранське Братерство Інфо.📺А як це відбувалось дивимося у сюжеті від інтернет-видання Информатор.————-🇺🇦 – Національні Дружини: Разом — переможемо!✊

Опубліковано Національні Дружини Понеділок, 3 грудня 2018 р.