Смерть наркобаригам! Чому виникла акція Нацкорпусу та Нацдружин «Український порядок» в Павлограді

29 жовтня в Павлограді Дніпропетровської області було звіряче побито активіста Національних Дружин Павлоград, патріота та борця з наркоторгівлею Юрія Малімонова.Внаслідок отриманих травм Юрій опинився в реанімації зі зламаною щелепою та важкою черепно-мозковою травмою. Ми достеменно знаємо, що причина нападу – громадська діяльність Малімонова. Це була помста наркоторговців та їхніх посіпак, які разом з окремими правоохороцями та іншими представниками влади давно, і не тільки в Павлограді, об’єднались в повноцінну мафію.

https://goo.gl/TRKny8

Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький одразу заявив, що ми не дамо спустити на гальмах розслідування цього злочину та у відповідь на побиття побратима покараємо покидьків-наркобариг самотужки, якщо на це не здатна буде поліція.
https://blogs.pravda.com.ua/authors/bileckyj/5bd9a4baba6f7/

Азовський рух тримає слово – вже за дві доби нам вдалося швидше за поліцію виявити організаторів, замовників та інших осіб, прямо чи опосередковано причетних до замаху на Малімонова. Як засвідчило наше розслідування, нападниками дійсно виявилися наркобариги та їхнє нице оточення. Ми отримали прізвища, адреси, фотографії та іншу інформацію про цих нелюдів. Нам достеменно відомо, що поліція також володіє всією необхідною для ефективного розкриття злочину і покарання винних інформацією. Але діяти вони не квапилися.
https://goo.gl/Hai5Cf

31 жовтня силами Національного Корпусу Дніпропетровщини, зокрема осередку в Павлограді, за підтримки побратимів з обласного центру була розпочата акція «Український порядок». Ми вийшли на протест до місцевих відділків поліції, мали не дуже продуктивну розмову з поліцейським керівництвом та закликали громадян долучитися до боротьби проти знахабнілих наркозлочинців.Адже на місці Малімонова завтра може опинитися кожен.
https://www.facebook.com/NCDnipro/videos/192382441646988

Також активісти Нацкорпусу, Нацдружин, спільно з окремими громадянами, які приєдналися до акції, та представниками поліції здійснили декілька «візитів» до домівок наркозлочинців. На жаль, відеостріми в Facebook були видалені адміністрацією мережі, яка періодично з надуманих причин вилучає матеріали зі сторінок НК та НД, а в травні цього року повністю видалила офіційну сторінку партії “Національний корпус”.

Ми не відмовляємось від своїх дій, більш того, вважаємо їх надто м’якими, беручи до уваги те, що ці покидьки мало не вбили нашого побратима Юрія Малімонова. Причетні до наркоторгівлі не заслуговують на особливі сентименти та прояви милосердя. Так, ми впевнені у винуватості всіх «людей», до яких завітали, ще завітаємо та чиї фото ми виклали на своїх ресурсах. Так, ми знаємо, що поліція також має всі докази проти них, тому змусимо поліцію діяти, або ж діяти будемо ми – акція «Український порядок» триватиме!

Більш того, нам достеменно відомо, що до нападу на Малімонова, окрім наркобариг, причетні місцеві правоохоронці та представники влади – злочинний ланцюг змови криміналу і влади тягнеться від Павлограда до Дніпра, і, насправді, сягає всеукраїнського масштабу!
Якщо за добу поліція не здійснить необхідних заходів та не затримає винних – ми будемо діяти самотужки і покараємо винних своїми методами.

Завтра, 2 листопада, о 10:30 в прес-центрі «Інформатор» (Дніпро, вул. Воскресенська, 14) відбудеться прес-конференція за участю керівника Дніпропетровського обласного осередку Нацкорпусу Дениса Котенка, керівника Павлоградського осередку Нацкорпусу Дениса Середи, а також представників громади Павлограду щодо акції «Український порядок».

Смерть наркобаригам! Разом переможемо!