Це не реванш, а наступ, – Андрій Білецький про намір колишніх регіоналів прийти до влади

«Я не дуже розумію слово реванш, тому що не бачив, де був їхній відступ насправді. З української політики зникло буквально декілька прізвищ – Янукович, Азаров, ну ще Захарченко, – але абсолютна більшість в 2014-2015 роках навіть в найгарячіші моменти війни на Сході почувала себе прекрасно», – про це в програмі «Прямим текстом» в ефірі телеканалу ZIK сказав лідер Нацкорпусу Андрій Білецький.

На думку Білецького, так звані попередники домовились із чинною владою, яка є новою лише формально.

«Треба сказати що це не реванш, а наступ. Вони свої позиції тоді багато в чому втримали, вони фактично з цією владою домовились, з так званою формально новою, хоча ми чудово розуміємо, що той же президент теж не зовсім чужа людина для Партії регіонів, один з її засновників», – зазначив він.

За словами лідера НК колишні регіонали й проросійські сили прагнуть відновити максимальний вплив на країну у 2019 році, і питання п’ятої колони в Україні навіть більш небезпечне, ніж пряме протистояння з Росією на Сході.

«Зовнішній ворог завжди консолідує, але внутрішня слабкість, внутрішній ворог, п’ята колона може призводити до найгірших результатів і втрати незалежності країни», – підсумував Білецький.