Націоналісти запалили фаєри під Радою! Ми вимагаємо виборчу реформу!

«Сьогодні йдеться про те, щоб фундаментально змінити всю систему. Ми мусимо дотиснути прийняття відкритих списків, ми мусимо отримати свій шанс на оновлення влади, влиття свіжої крові у вмираюче тіло українського політикуму.

Це шанс провести у владу справжні пасіонарні партії, молодих політиків, які реально будуть працювати на благо країни», – сказав під час свого виступу на мітингу спікер Національного Корпусу, юрист Віктор Шендибило.

#ВідкритіСписки

Наживо тут:

Націоналісти запалили фаєри під Радою! Ми вимагаємо виборчу реформу!

🔥Націоналісти запалили фаєри під Радою! Ми вимагаємо виборчу реформу!✊‼«Сьогодні йдеться про те, щоб фундаментально змінити всю систему. Ми мусимо дотиснути прийняття відкритих списків, ми мусимо отримати свій шанс на оновлення влади, влиття свіжої крові у вмираюче тіло українського політикуму. Це шанс провести у владу справжні пасіонарні партії, молодих політиків, які реально будуть працювати на благо країни», – сказав під час свого виступу на мітингу спікер Національного Корпусу, юрист Віктор Шендибило.#ВідкритіСписки▶ Наживо тут: https://www.facebook.com/238168493602624/videos/269919230290890/————🇺🇦 – Національні Дружини: Без виборчої реформи – зрада! Геть з Верховної Ради!👊

Опубліковано Національні Дружини Четвер, 6 вересня 2018 р.

Національні Дружини: Без виборчої реформи – зрада! Геть з Верховної Ради!