Андрій Білецький: Чому ця падаль не на фронті?

Лідер Національного Корпусу жорстко відреагував, коментуючи розслідування журналістів “BIHUS info”, в якому йдеться про причетність людей з оточення президента Порошенка, зокрема, сина першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, до масштабного розкрадання бюджетних коштів в оборонній сфері та російської контрабанди. Про це Андрій Білецький написав у власному Telegram-каналі.

“Це повинні бачити всі. Кожен українець і українка, хто платить податки, які йдуть і на оборону, кожен солдат, який купував спорядження за свої, кожен волонтер, який роками мотається між фронтом і домом, кожна бабця, яка з жебрацької пенсії скидала гроші на підтримку армії, кожна мати, що втратила сина в війні на Сході. Всі.

22, мать його, роки! Судячи по харі, в доброму здоров’ї. На моїх очах 22-річні гинули на фронті. Але не ці, цих папки розпихали по укроборонпромам, у депутати та міністерства. Чому ця падаль не на фронті? Чому там нема жодного з дітей Президентської команди, або зятя Тимошенко? Чому там нема сина Порошенка?”, – обурився лідер Національного Корпусу.

За словами Білецького, “зручно розповідати людям про Нову Армію, за гроші, які накрали на тій же Армії, сидячи в безпечних і комфортних київських кабінетах, з дітьми, яких посадили на рибні місця”.

“Це і є їхні “реальні справи” замість “фейкових обіцянок”. Пам’ятаєте обіцянку Порошенка “рубати руки” на крадіжках оборонки? Пора виконати цю обіцянку за нього”, – констатував політик.

Більше на Telegram-каналі лідера Національного Корпусу.