Закінчення воєнного стану в Україні: підводимо підсумки

Минув місяць після введення воєнного стану. Більшість взагалі не відчула ніяких змін. Не було мобілізації, масштабних зборів резервістів, навчань для цивільного населення або хоча би ревізії бомбосховищ та укриттів, не кажучи вже про побудову нових. 
Населення про воєнний стан забуло вже за тиждень, коли ініціатори його введення отримали те, що хотіли: піар і картинку мужнього головнокомандувача, який ухвалює такі важливі та серйозні рішення. Влада послідовна у своїй політиці окозамилювання і все, на що вона здатна — імітація роботи, симптоматичне лікування, коли пацієнт у клінічній смерті.

Період після 2014 року можна назвати “владою симулянтів та імітаторів”. Стільки імітацій реформ, стільки гучних заяв “АТО за тиждень!”, стільки популістичних гасел “Газ вдвічі дешевше!” українці не чули ніколи.

Та цей період повинні змінити люди, які не імітують, а реально працюють не маючи ніякої державної підтримки. Націоналісти вже стають тією Силою, яка змінює країну: організація вишколів загонів тероборони, систематичні тренування особового складу Нацдружин, уроки мужності для школярів, перевірка бомбосховищ. Ми доводимо, що Велика Україна будується не словами, а діями.

Приєднуйся до авангарду Нації!

(093) 794 74 94