Лідер НК Андрій Білецький: Ще раз – про День Героїв Крут

«На превеликий жаль дегенеративна українська «еліта» не змогла залишити у спокої день пам’яті Героїв Крут. У цей день у Києві пройшли два феєричні заходи, що показали наскільки далека наша реальність від ідеалів Крутянців.

Перший – це зліт «знахабнілої вати» під проводом Медведчука, який з трибуни закликав до розвалу (можете, якщо хочете, називати це «федералізацією») Країни. Історична правда полягає в тому, що коли юнаки билися на залізничних коліях під Крутами, в спину їм били більшовицькі заколотники, що підняли повстання на Київському Арсеналі. Сучасній п’ятій колоні навіть не треба піднімати заколот, в їхньому розпорядженні найкомфортніші зали Києва і найбільші телеканали країни. З них вони можуть бити у спину фронтовикам в окопах, не ризикуючи нічим. Апофеозом всього, особисто для мене, став Рабінович з величезним, пофарбованим з балончика, картонним золотим ключем. Цим він наче символізував той картонний добробут, який при їх владі очікує українців. Особливо символічно те, що свого часу Рабінович подарував місту Тель-Авів багатокілограмову менору зі СПРАВЖНЬОГО золота, виготовлену на «чесно» вкрадені в Україні гроші. Золота менора для Тель-Авіва і фальшивий золотий ключик з «поля дурнів» для Києва.

Другий захід – це, безумовно, «зліт» юних порошенківців. Його зміст не варто серйозно обговорювати, бо його серйозно і не було. Хтось переконав Петра Олексійовича, що націоналізм, у який він вирішив погратися на цих виборах – це Церква, Гімн ОУН, і «Слава Україні». Насправді йому сказали не зовсім правду. Націоналізм – це Нація і Країна. Нація повинна бути якомога заможнішою, багаточисельною, щасливою. Країна повинна бути єдиною. Якщо цього немає, то ніде і нікому буде говорити «Слава Україні!». А наша Нація вимирає і виїжджає за кордон, а Країна – розірвана російською окупацією. Тож з націоналізмом у вас погано вийшло, Петре Олексійовичу.

Але ще гірше, ніж зі змістом, вийшло із назвою форуму. «Від Крут до Брюселю. Ми йдемо своїм шляхом». Українська молодь у 1918-му мріяла про Велику Україну, а не про принизливе плазування перед Сходом чи Заходом. Але вам, Петре Олексійовичу, навряд чи зрозуміти її пориви. З нетерпінням чекаємо нових дурнуватих форумів, з «українськими» (в уяві Порошенка) назвами. Наприклад: «Від Святослава Хороброго до трансгендерів», «Від Хрещення Руси до траншу МВФ», «Від Сагайдачного до гейпараду».

 

Таку думку лідер Азовського руху Андрій Білецький висловив на своєму телеграм-каналі.