Нацдружини – кандидати до Громадської ради при Мінветеранів

На початку січня розпочався прийом заявок на участь в установчих зборах Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України. Рух Ветеранів України формує свою команду з професіоналів, котрі не перший рік займаються питаннями ветеранів АТО та членів їхніх родин.

Серед запропонованих кандидатів – Ігор Бобер, начальник оперативного штабу Національних Дружин, і Євген Даценко, начальник рекрутингового відділу. Наші побратими – ветерани російсько-української війни, які, повернувшись до цивільного життя, продовжують займатись активною громадською діяльністю.

Голосування за кандидатів розпочнеться 28-го лютого на сайті Міністерства у справах ветеранів і буде тривати 24 години. За цей проміжок часу ви зможете авторизуватись і почати віддавати свої голоси за претендентів до вступу у Громадську раду. Для цього у вас буде 30 хвилин.

Просимо підтримати команду від ГО Рух Ветеранів України і наших хлопців зокрема. Тільки якщо зайде ефективна команда, Громадська рада буде працювати в унісон із Міністерством, а це допоможе вирішувати ряд надважких питань.

Будуємо Велику Україну!