Покарання – корупціонерам! ГПУ 27/02

26 лютого завдяки розслідуванню журналістів «Наші Гроші» стало відомо про причетність людей з оточення президента Порошенка, зокрема, сина першого заступника секретаря РНБО — Ігоря Гладковського — до масштабного розкрадання бюджетних коштів в оборонній сфері та російської контрабанди.
Цинізм корупціонерів не знає меж. Грабунок оборонки воюючої країни – один із найтяжчих державних злочинів, тому активісти Національного Корпусу та Національних Дружин негайно вирушили додому до Гладковських, щоб привернути увагу влади і правоохоронців до резонансної справи. Якщо Порошенко забув про свою обіцянку «рубати руки» за крадіжки в оборонній сфері, то ми готові виконати цю обіцянку за нього.

Вже завтра ми вирушимо до Генеральної прокуратури, аби нарешті достукатись до чинної владної верхівки і передати їм свої вимоги щодо фігурантів мільйонної корупційної схеми.

Українці з нетерпінням чекають закінчення війни, віддають сили, час, гроші, аби допомогти нашим воїнам на фронті, а в цей час корупціонери при владі крадуть у нашої армії. Досить вбивати країну і її народ заради власних шкурних інтересів!

Збір 27 лютого, о 12:30 біля м. Арсенальна.