Підтримай своїх!

Не так давно нам вдалось відстояти створення Міністерства у справах ветеранів і ми маємо намір продовжити роботу в цьому напрямку. Посади та політика – це один з методів впливу на ситуацію в країні, а не привілеї певних людей.
28 лютого 2019 року відбудеться електронне голосування за претендентів до Громадської ради при Мінветеранів.

Чому важливо нас підтримати?

Зазвичай, в міністерствах створюються корупційні схеми, а такі органи, як громадська рада, здійснює контроль за їхніми діями. Таким чином ми зможемо протидіяти подібним проблемам. Міністерство має допомагати ветеранам, а не стати ланцюгом корупційної системи.

Що ми пропонуємо?

ГС Рух Ветеранів України формує свою команду із професіоналів, котрі не перший рік займаються питаннями ветеранів АТО та членів їхніх родин. Лише за умови ефективної команди Громадська рада буде працювати в унісон із міністерством, а це допоможе вирішувати низку надважких питань та контролювати чесність та прозорість діяльності. Громадська рада обирається строком на 2 роки.

Хлопці ретельно обирали 35 кандидатів до своєї команди та несуть відповідальність за кожного з цього списку. Інформацію про них ви можете знайти на сторінці Рух Ветеранів України. Серед них є і представники нашого руху – ветерани полку «Азов» та представники Національних Дружин. 

Як відбуватиметься голосування?

Саме голосування відбудеться протягом доби 28-го лютого. За цей проміжок часу ви зможете авторизуватись і почати віддавати свої голоси за претендентів до вступу у Громадську раду. Для цього у вас буде 30 хвилин і дуже важливо проголосувати за всіх членів нашої команди. Саме голосування буде проходити на сайті https://mva.gov.ua/ua

Знайомтесь із нашими побратимами:

  1. Шатровський Дмитро (Матрос), ВГО Ветеранське Братерство Інфо✔️7
  2. Положухно Данило (Мотиль), ГО «Дергачівська районна спілка ветеранів АТО». ✔️59
  3. Бобер Ігор (Бобер), ГО Національні Дружини✔️36
  4. Сєдов Вадим (Плавний), ГО «Житомирська обласна спілка правоохоронців учасників АТО Порядок». ✔️91
  5. Нікітін Андрій (Бізон), ГО «Спілка ветеранів повітряно-десантних військ і військ спеціального призначення». ✔️94
  6. Даценко Євген (Месер), «ЦИВІЛЬНИЙ КОРПУС «АЗОВ» ✔️41