Самоорганізація – ефективний метод боротьби з корупцією!

Нещодавно в ефірі одного з українських телеканалів з’явився сюжет про земельні оборудки вищого керівництва Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (в народі просто «КПІ»).

Суть матеріалу полягала у тому, що за сприяння першого проектора університету Петра Ковальова та ректора ВНЗ Михайла Згуровського земельні ділянки, де б мали збудувати гуртожитки та інші об’єкти інфраструктури для студентів – з махінаціями і хитрими оборудками були продані великим столичним забудовникам. До слова, у самого пана Згуровського є нерухомість далеко поза межами України. Зокрема, у США, штат Каліфорнія.

І це у той час, коли ж самі студенти вимушені жити по 6-8 чоловік у обшарпаних та холодних кімнатах. Тож, реакції від адекватної студентської спільноти КПІ – не довелося довго чекати. Небайдужі студенти активу КПІ, а також організація Studwatch Ukraine зібрали акцію під стінами головного корпусу з вимогами звільнити проректора з адміністративно-господарської роботи Петра Ковальова, а також відсторонити на час розслідувань корупційного скандалу ректора Михайла Згуровського.

Національні Дружини беруть корупційний скандал під власний контроль та тримають руку на пульсі протистояння студентів з корумпованою верхівкою ВНЗ. Ми розуміємо усю критичність ситуації. Адже одна з найпотужніших кузень майбутніх кваліфікованих кадрів перетворилася на оплот корупції та хабарництва. Окрім того, готові і надалі підтримувати студентів зі всієї України, які втомилися від свавілля у своїх університетах та встали на шлях боротьби завдяки самоорганізації.