Шлях націоналіста: Андрій «Ракуш» Вербецький. Вінниця

Андрій «Ракуш» Вербецький, голова Вінницького осередку Нацдружин, розповідає про своє фанатське минуле, улюблений вид спорту та діяльність нашої організації у Вінниці.

Усі молоді хлопці шукають пригод, тому у 15 років (це був 2009 рік) потрапив на фанатський сектор, де і захопився націоналістичними поглядами. Знайшовши однодумців, почав наводити «двіжуху» в русі автономних націоналістів, об’єднаних в ресурс «Реактор». Як і всі футбольні хулігани, я займався спортом. Тхеквондо та кікбоксинг – те, що мені подобалось.

В середині 2018 року приєднався до Національних Дружин та відразу очолив Вінницький осередок. Вступили в ряди дружнім великим колективом. Саме це дало гарний поштовх для нашого розвитку в місті. Набагато простіше працювати, коли поряд є побратими, на яких можна покластись.

Найзнаковіша акція нашого осередку – захоплення Вінницької ОДА під час Майдану, коли наш актив (більше сотні людей) виступив в авангарді подій і захопив будівлю, вигнавши звідти регіоналів. Зараз же наше головне завдання як організації – забезпечити чесні і прозорі вибори.

Перспективи у нашого руху звичайно великі. Нам довіряють люди, і ми це дуже цінуємо. Націоналісти мають триматись разом і розбудовувати чіткий план, як покращити життя нашої нації.