Шлях Націоналіста: Станіслав «Суля» Суляцький. Кам’янець-Подільський

Станіслав «Суля» Суляцький – голова Кам’янець-Подільського осередку Національних Дружин. Хочеш дізнатись, чим Азовський рух відрізняється від інших? Читай історію «Сулі» далі!Націоналістичними поглядами я зацікавився мабуть ще зі школи, сидячи за партою та вивчаючи історію України. Переконаним націоналістом я вже став у студентські роки.

З дитинства займаюсь вільною боротьбою. Потім спробував себе в ММА. Настільки захопився, що зараз вже не просто займаюсь сам, але і треную дитячу і дорослу групи зі Спортивного майбутнього.

Вступив до лав Нацдружин 1 січня 2018 року – в знаковий для націоналістів день. Пам’ятаю, тоді у місті проводився спортивний марафон. Я біг стометрівку і прийшов першим. 

Уже у вересні цього року я очолив осередок в Кам’янець-Подільському.

У місті – критичний стан навколишнього середовища. А ще в Кам’янець-Подільському є люди, які на цьому наживаються. Нещодавно в національному парку «Подільські Товтри» стався скандал: директор парку покриває браконьєрів, яким дозволяє ловити рибу на заповідній території. Ми особисто стали свідками злочину під час патрулювання. Зараз ми допомагаємо розслідувати справу. Місцеве телебачення навіть зняло декілька сюжетів про це.

На мою думку, Національні Дружини й Азовський рух загалом – справжній націоналістичний рух, який зможе змінити країну. Чим ми відрізняємось від інших? Тут люди звикли звітувати про виконану роботу, а не про плани роботи.