Шлях націоналіста: Євген «Стрілок» Васькевич. Київ

Євген «Стрілок» Васькевич – ветеран АТО і чотовий спеціального підрозділу Національних Дружин в Києві. Читай історію нашого побратима – йому є чим пишатись!

Позивний «Стрілок» я отримав від своїх друзів ще десь у 2011 році. Причина доволі проста – любив стріляти.

Становлення моїх націоналістичних поглядів розпочалось під час Революції, але тоді не мав змоги повністю брати участь в протистояннях. А до цього я був простим патріотом: любив свою країну і свій край.

Після участі у бойових діях на околицях Донецького аеропорту в селищі Піски восени 2014 року я відчув різницю між зараз вже модним словом «патріотизм» та націоналізмом. Можна сказати, що саме з цього моменту розпочався мій Шлях Націоналіста.

До лав Національних Дружин приєднався 1 січня 2018 року. Мав честь отримати звання чотового (взводного) майже півроку тому.

Коли навчався на факультеті фізичного виховання, трохи займався легкою атлетикою, гімнастикою та різними видами єдиноборств.

Зараз йде активна боротьба проти людей з націоналістичними поглядами. Нас постійно намагаються дискредитувати. Та я сподіваюсь, що здоровий глузд українців переможе, майбутнє буде за нами!