Ігор Михайленко: Справжніх «буйних» мало.

У мене є друг – Артем Дериглазов. Зараз він сидить в Харківському СІЗО та бореться в судах проти несправедливого вироку – пожиттєвого ув’язнення. Особисто з ним зустрічався лише двічі в СІЗО на “боксах”, але в тих умовах цього достатньо, аби підтримувати один одного все життя. Зараз він намагається вести активне медійне життя через друзів на волі, які відтекстовують його рукописи написані в застінках. Ми, праві, дивимось на речі крізь призму сучасного життя. Він же праву думку виражає в чистому виді крізь фільтр мурів в’язниці, чим і мотивує нас. Сподіваюсь, доля дасть побачити його на волі в молодому віці, а його ім’я для нас стане сучасним символом незламного духу.

Всі його історії – це сувора реальність життя, яку ми повинні знати. Особливо вразила крайня стаття про те, як ФСБ мала вплив на слідство стосовно його справи. У наших силових відомствах ще залишились поціновувачі російських силових структур, хоч і в меншій кількості.

Історію треба знати, аби не забувати, чому ми робимо висновки. Українці на ментальному рівні не сприймають московську систему цінностей.

https://lb.ua/blog/artem_deriglazov/425809_sklonen_pobegu.html

Раджу підписуватись на телеграм-канал Артема: https://t.me/deriglazovartem

—————-

Телеграм-канал командира.