Інтерв’ю з окупантом

Останнім часом в українському інформаційному просторі та сегменті Інтернету вспливають відверті зрадники України, вбивці наших військових та ретранслятори кремлівської пропаганди.

Мове йде не тільки про чверть медійного простору скуплену кумом Путіна, а про деяких, так званих, «інтерв’юерів», що дозволяють собі відкрито спілкуватися із російськими терористами, які захоплювали наші землі, хизувалися вбивствами наших солдатів, паплюжили державні символи і хотіли потопити у крові українські міста. Мова йде про останні матеріали Дмитра Гордона. Справа у тому, якщо такому «поважному» журналісту це невідомо, то нагадуємо: під час війни журналісти одної сторони не розпитують у окупантів, про їх внутрішній світ та їх мотивацію. Позиція до ворога і терориста одна – з ними ніхто ніколи не веде перемовини. Такими матеріалами Гордон показує, що терористи і зрадники у ньому бачать дружню людину, із якою можна говорити по душам.

Якщо інтерв’ю прокурорші Поклонської з православієм та імперіалізмом головного мозку викликає сміх та зневагу до зрадників, то інтерв’ю з Гіркіним, людиною істотою, яка стоїть за розстрілами наших солдат, яка не вважає українців (себто, нас з Вами) людьми та є переконаним адептом «руського міра», викликає запал люти та жаги помсти усьому окупантському, московитському, радянському…

Наразі причини такої «дружньої» розмови між Гордоном та Гіркіним невідомі. Проте, з недалекої історії відомо те, що стається з ватажками проросійських терористів, які «відпрацювали» себе. Кремль їх вбиває. І є питання до самого «інтерв’юера»: чи він не розуміє, що ретранслює пропаганду ворога? Або ж має певні домовленості з окупантами щодо поширення саме цієї інформації? Це все стане відомо. Згодом. Але вже зараз видно, що Гордон на замовлення відкриває вікна Овертона, транслюючи маразматичні ідеї «руського міра» від Гіркіна і Поклонської. Щоправда після цього всього за ним повинні закритись вже не вікна Овертона, а тюремні ґрати та кайданки на зап’ястях.

Насамкінець, перефразовуючи Василя Кука, можна сказати: переговори з окупантами на твоїй землі повинні тривати не довше автоматної черги.