Максим Жорін

Азовський Рух звів по життю мене з величезною кількістю нереально крутих людей. Усіх їх не знав би, якби не було війни, якби не жив Ідеєю Нації і, якби, вони переслідували інші життєві принципи.

Про багатьох можна розповісти багато цікавих історій, сьогодні ж хочу розказати про Мосе. Максима Жоріна.

Познайомились з ним у часи найтяжчого протистояння з сєпарами. Бо весна 2014 була важкою в сенсі законності наших дій. Кожна подорож могла стати для нас, якщо не шляхом на той світ від “російських туристів”, то на нари — завдяки ватним мусорам. В кожній поїздці зустрічав Мосе: рідко говорили, часу на це не було, але знав, що в легковому авто є 4-5 «заряджених» чоловіків, та готових на все, щоб український Схід залишався під жовто-синім стягом.

І надалі, в ході війни, коли Мосе зі своїм підрозділом був десь поруч, то завжди вселяв абсолютне переконання, що все буде добре. Постійний спокій і впевненість в діях переконувала щодня мене в тому, що йому можна залишити роту і не хвилюватися за неї, і у тому, що він буде відмінним комбатом. Ну і коли прийшов час передати справи полку, я ні секунди не задумувався над вибором. В подальшому, Мосе розвинув і підняв полк на новий рівень. Коли ж прийшло усвідомлення, що дати чогось нового не має змоги, теж не тримався за посаду і передав справи більш достойному командиру, який на сьогодні, на мою думку, є найуспішнішим командиром ОЗСП «полк АЗОВ».

Зараз, коли Максим Жорін є кандидатом в депутати по 217-му округу, я впевнений в його перемозі. Адже, такі люди потрібні в нашій політиці — справедливі, люди честі, благородні, ті які горять Ідеєю, він є представником нової еліти,серед тих, хто виведе нашу армію на кордони України й завдяки кому Україна буде Великою Державою.