Ні капітуляції!

1 жовтня біля Офісу Президента націоналісти і ветерани російсько-української війни розпочали безстрокову акцію протесту з вимогою отримати від президента Зеленського пояснень: на яких умовах в Мінську він погодився на формулу Штайнмаєра.

Національні Дружини долучились до протестів на Банковій. Командир Нацдружин Ігор Михайленко звернувся до протестувальників. Під час своєї промови він наголосив на тому, що сьогоднішня влада забуває про підступність РФ: «Росія є для нас споконвічним ворогом. Усі 350 років ми живемо під боком з агресором, який так чи інакше топтав та плюндрував нашу націю, забивав нас в куток світової історії».

«Якщо сьогодні ця влада хоче рухати українську Націю вперед до великих звершень, то їм треба пам’ятати про національну гідність і не розмінюватись на якісь формули, угоди, які підписує незрозуміло хто, незрозуміло з ким. Їм треба згадати про свою власну гідність, яку вони представляють як посли, як слуги народу, якими вони себе так голосно назвали», – переконаний командир Нацдружин.

Національні Дружини долучаються до Штабу спротиву капітуляції, про створення якого вчора оголосив лідер Національного Корпусу Андрій Білецький. Ми підтримаємо мирні акції протесту і якщо буде потрібно – станемо авангардом громадської непокори.