Позивний Камедоз


В Національні дружини потрапив по знайомству, які в мене були ще з Цивільного корпусу. Більшість моїх друзів після ЦК вступили або до Нацкорпусу або Нацдружин. Політика мене не дуже цікавила тому я обрав Національні дружини.


Чому я обрав:НД це силова складова хлопці були спрямовані на постійні заняття спортом та військовою підготовкою, що мене особливо цікавило. Починаючи з рядового бійця через деякий час я вже сам організовував вишколи та проводив їх.


Мене дуже не подобався той факт, що більшість моїх побратимів мали бойовий досвід і були в різних добровольчих підрозділах. На момент мого 18 річчя, як таких добровольчих підрозділів не залишилось я вирішив піти в Збройні сили України. Один зі старших побратимів мені порадив 3-полк, що в Кропивницькому. Ні краплі не шкодую, що потрапив до цього підрозділу, адже професійність та забезпечення тут на дуже високому рівні. Тут я отримав можливість брати участь у бойових діях та отримати неоціненний досвід. Також я здобув військову спеціальність і ще на декілька рівнів вище ніж те чому ми самі намагались вивчати в цивільному житті.


НД та весь Азовський рух відіграли в моєму житті важливу роль. Саме вони дали мені ті основи, які допомогли мені потрапити в мій підрозділ та сформували в мені бажання розвиватися та досягати нових вершин. Тепер я в збройних силах захищаю країну на передовій, а хлопці, що залишились захищають країни в тилу.