Школа лідерів імені Аксьона і Хоми

Друзі, запрошуємо Вас відвідати семінар-тренінг з формування ціннісних орієнтирів, почуття власної гідності, усвідомлення своїх прав і обов’язків у суспільстві української молоді (або коротко, семінар-тренінг з правознавства)

У Школі лідерів імені Аксьона і Хоми, що здійснюється за підтримки відділу національно-патріотичного виховання при Мiнiстерстві молоді та спорту України.
Співорганізаторами виступають ГО “Національні Дружини”, ГО “Юнацький Корпус” та молодіжний центр “Козацький Дім”.

Мета проекту “Школа лідерів ім. Аксьона і Хоми”: формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді.

Кожного дня, з 10 по 15 червня 2019 року, лектори, ветерани російсько-української війни на Донбасі, кандидати та доктори юридичних, історичних і філософських наук проводитимуть незабутні інтерактиви у виді семінарів-тренінгів з формування ціннісних орієнтирів, почуття власної гідності, усвідомлення своїх прав і обов’язків у суспільстві української молоді.

Графік семінару-тренінгу є наступним:

10.00-12.00 – лекція 1
12.00-13.00 – обід
13.00-15.00 – лекція 2
15.00-16.00 – дискусія
16.00-16.30 – вечеря.

Також до Вашої уваги:

1) Якщо Ви їдете із Київської або іншої області України та збираєтесь проживати у приміщені, наданому нами, з собою в дорогу Вам треба мати: постільну білизну, засоби особистої гігієни, запасні гроші, оригінали квитків, за якими Ви будете добиратися до міста Києва.

2) Зустрічаємось 10 червня о 09:00 на Майдані Незалежності біля монументу Незалежності (Стелли)


3) Закриття заходу та нагородження учасників сертифікатами відбуватиметься в суботу (15 червня), о першій половині дня (з 10:00 до 12:00). Тому, будь ласка, заздалегідь розрахуйте свій шлях додому (придбання зворотніх квитків і т.д.).

Запрошуємо представників ЗМІ та інших бажаючих, аби подивитися особисто, як проходитеме наш семінар-тренінг.

Записатись на семінар-тренінг з правознавства Ви можете тут

Більше деталей за номером телефону: 066 296 76 56, Валерій. 📞