Слово командира:вибори

Вибори майже завершились, залишаються останні підрахунки голосів, але вже можна робити висновки та намічати шлях у майбутнє.

Результати виборів здивували доволі великою підтримкою відверто проросійських реваншистських сил, які у майбутньому намагатимуться дискредитувати правий та патріотичний рухи та, безумовно, військових ветеранів. У Фейсбуці, на сторінках антиукраїнських журналістів, можна натрапити на пости подібного змісту: «Радує, що в Раду не проходять комбати. Камуфляж в парламенті, давай до побачення». Отак і виходить, що країна, яка воює, не має в парламенті представників від військових, що може бути корисним лише лобістам держави агресора.


Ми, як представники національної еліти, вважаємо, що в Україні боротьба між вибором “впливу Сходу та Заходу” буде тривати доти, доки голоси мас будуть мати таку ж вагу, як голоси пасіонаріїв. І проблеми в країні триватимуть до тих пір, поки голос безробітного алкоголіка буде рівнятися голосу викладача вищого навчального закладу, а голос людини з середньою освітою буде рівнятися голосу військового офіцера.


Наша мета – будувати україноцентричну політику, ми повинні бути не об’єктом діяльності міжнародних партнерів, а її суб’єктом.
Ми несемо відповідальність за майбутнє України! Ми – ті хто її захищали і захищаємо на фронті, ми – ті хто під стінами Верховної ради впливає на прийняття важливих для країни законів, ми – ті хто здатні зібрати на вулицях кожного міста України сотні та тисячі людей. Ми нікуди не подінемось, і тим паче, не кинемо країну напризволяще.


На мою думку, цей парламент буде проводити політику «антиукраїнізації», як вони вже робили у роки правління Януковича, під час Радянського союзу та ледь не кожного сторіччя під час чисельних окупацій України. Вже зараз журналісти промосковських телеканалів дозволяють собі обливати брудом ветеранів. Що далі? Росіяни стануть нам «братським народом»?! Дуже цікавий факт, що українці, які голосували за межами території України не дали жодного голосу проросійським реваншистам, отже, вплив російської пропаганди завершується за межами нашої держави. Ми повинні зробити так, щоб цей вплив обмежувався територією Російської федерації. Як римський сенатор Катон старший завершував свої промови: «Карфаген повинен бути зруйнований», так кожен український політик повинен говорити: «Москва лежатиме в руїнах».
Ми, як українська еліта, комбатанти та громадяни своєї Батьківщини, залишаємо за собою право на будь які дії заради збереження суверенітету та територіальної цілісності України.
Ми – це ті, хто несе на вулиці Український порядок.