Слово командира: Щодо подій під Конституційним судом

Сьогодні “Національні Дружини” разом із побратимами з інших націоналістичних організацій та партій знову прийшли до стін Конституційного суду, щоб вимагати продовження дії Закону про люстрацію.

Натомість, з іншого боку, неадекватні представники політичної сили “Європейська солідарність” влаштували у тому ж місці о тій самій годині – альтернативний захід з подібними вимогами.

Під час проведення пікету, між представниками акцій сталася штовханина. На деяких сайтах та окремому телеканалі з’явилася дезінформація, поширена Іриною Геращенко, що представники “Національних Дружин” завдали фізичної шкоди одній з представників “Європейської солідарності”.
Проте, жодних фактів чи доказів надано не було. Звичайне пустослів’я для убогої картинки для глядачів, які “схавають” все.

Адже, той, хто найголосніше кричить про реванш і є головним реваншистом. Згадайте казку про хлопчика і вовків. Так як, особи, які 5 років бозна чим займалися – пропустили до скупки медіаактивів ворога Української Держави – Медведчука, не знайшли доказів у причетності “ригів” до розстрілу Небесної сотні та вивели завдяки “хлопчикам” мільйони з оборонних підприємств країни, яка знаходиться у стані війни – заслуговують не люстрації, а страти.

Реванш під маскою Євросолідарності та інших її комсомольських організацій не пройде. Ми ті, хто стояли до останнього на Майдані, ми ті, хто поїхали першими добровольцями на Схід, ми ті, хто продовжує боротися з реваншистами в тилу.