Вибухи складів у Казахстані

В Казахстані пролунали вибухи на військових складах біля міста Арись. Ця ситуація дуже нагадує ті, які сталися в Україні за останні три роки.


Балаклея, Калинівка та Ічня. Склади в цих місцях за дивним збігом обставинами почали вибухтли. Історія з вибухами у Казахстані доводить, що сусідство з РФ є малоприємним та небезпечним.
Пам’ятаєте, що в Балаклії та Калинівці хлоці з “Національних Дружин” були першими, хто прийшов на допомогу жителям навколишніх сіл та міст після вибухів. В Ічні нацдружинники були ударними загонами, які їхали у місця, куди рятувальники їхати відмовлялися.

Що ж ми бачимо Казахстані? Країна довгі роки знаходилась під впливом Росії та під диктатурою одного президента. В країні відсутні організації по типу “Національних дружин” і тому вся надія мешканців на державні служби, які малоефективні та показують свою низьку компетентність. Та ми сподіваємось, що шкода завдана вибухами біля міста Арись буде мінімальною і без людських втрат. Враховуючи те, що влада змінюється , можливо, в Казахстані з’являться свої націоналістичні організації, які будуть передовими в допомозі своїм співгромадянам.

Балаклія
“Національні дружини” евакуюють людей з Балаклії