«Азов» на передовій: зустріч трьох командирів

З нагоди повернення основного складу «Азову» на передову в зоні ООС на «нулі» зустрілися другий, третій та теперішній четвертий командири полку: Ігор Михайленко, друг Черкас, командир Національних Дружин; Максим Жорін, друг Мосе, голова східного об’єднання Нацкорпусу «Терен Схід»; Денис Прокопенко, друг Редіс, командир «Азову».

У дружньому колі побратими згадали події легендарної Широкинської наступальної операції. Друг Редіс розповів про бойовий дух азовців після повернення на передову. Підсумували розмову планами бійців полку і всіх представників Азовського руху на майбутнє.

Більше дивіться у відео.

«Азов» на передовій: зустріч трьох командирів

⚡ «Азов» на передовій: зустріч трьох командирів▫З нагоди повернення основного складу «Азову» на передову в зоні ООС на «нулі» зустрілися другий, третій та теперішній четвертий командири полку: Ігор Михайленко, друг Черкас, командир Національних Дружин; Maxim Zhorin, друг Мосе, голова східного об'єднання Нацкорпусу «Терен Схід»; Денис Прокопенко, друг Редіс, командир «Азову».▫У дружньому колі побратими згадали події легендарної Широкинської наступальної операції. Друг Редіс розповів про бойовий дух азовців після повернення на передову. Підсумували розмову планами бійців полку і всіх представників Азовського руху на майбутнє.▶ Більше дивіться у відео.———🇺🇦 – Національні Дружини📲 – (093) 794 74 94✈️ – Telegram: t.me/ndrugua

Опубліковано Національні Дружини Пʼятниця, 22 лютого 2019 р.