Андрій Білецький: Агенти Кремля мають сидіти у СІЗО, а не у студіях телеканалів

З тією частиною суспільства, яка не вважає Росію агресором, потрібно вести дискусію. Про це в ефірі телеканалу «ZIK» сказав лідер Азовського руху Андрій Білецький, відповідаючи на питання ведучого про те, чому лише 63 % українців вважає Росію агресором, попри очевидність дій РФ стосовно України.

«Це виключно риторичне питання, і якщо ми говоримо про цю частину населення, то йдеться не про людей, які щось не зрозуміли, нема ж у нас аж 23 % розумово відсталих в країні»

За словами п олітика, людей, які зробили свій вибір, обравши не українську сторону, треба максимально наполегливо переконувати. Натомість, з прямими агентами Кремля розмова має бути зовсім іншою.

«Тих людей, які транслюють антиукраїнські речі – сотні «собак» ходять по ефірах – мураєви, вілкули і так далі – з цими людьми потрібно працювати вже зовсім іншими методами. Наводити порядок в країні – це не тільки питання економіки. Вони не мають права говорити, пересуватися по вулиці, жити вільним життям, тому, що вони обрали сторону ворога, є його прямими агентами, от і все»

На його думку значну частину суспільства можна переконати в цьому питанні, але для початку треба прямих агентів РФ «прибрати з телестудій в камери слідчих ізоляторів».