Андрій Білецький: Коли розпочались вибухи в Ічні, Національні Дружини були там першими

Лідер Азовського руху Андрій Білецький в ефірі програми «4ЕSNO з Ташею Трофимовою» на 4 телеканалі розповів про діяльність Національних Дружин протягом року після заприсяження та співпрацю з правоохоронцями.
Білецький закликав дивитись на реальні справи організації: “Коли були вибухи в Ічні, Національні Дружини були там першими, попереду поліції. І крім місцевої пожежної команди там ще нікого абсолютно не було. Вони евакуювали 300 людей. Вони їхали в найвіддаленіші села, куди ніхто з МНСників не хотів їхати”.

Також лідер наголосив, що всі рейди Національних Дружин відбуваються за участі поліції, проте має місце і силовий метод закриття наливайок і наркопритонів.

“Уявіть ситуацію: мешканці пишуть десятки заяв про те, що аптека торгує наркотою, і нічого не робиться. Приїжджають Національні Дружини, з ними юрист. Викликають поліцію, яка бере заяви і від’їжджає. І так другий, третій раз, на четвертий правоохоронні органи навіть не з’являються. І все продовжується. І що залишається робити, коли навіть відповідні органи відмовляються виконувати свою роботу?”, – підсумував Білецький.