Андрій Білецький: Нацкорпус має мету сформувати потужну парламентську фракцію

Про це заявив лідер Азовського руху під час свого виступу на ІІІ Всеукраїнському з’їзді партії, що пройшов сьогодні, 25 січня, у Києві.

“Ми збираємось отримати величезну фракцію в 2019 в українському парламенті. Які завдання повинна ставити перед собою ця фракція? Насамперед, вона повинна бути заслоном, так я к в 2014 році блокпости завадили розповсюдженню зарази сепаратизму по всій країні. Фракція Національного Корпусу повинна бути блокпостом проти продажу країни в парламенті. Вона повинна виховати кадровий резерви національного уряду, а цей час обов’язково прийде. Сьогодні – контроль над владою, для того щоб завтра самим стати владою. Це завдання парламентської фракції. І третє, вона безумовно дає можливість втілити наші плани в реальні дії”.

Також Андрій Білецький сказав про важливість створення української національної еліти, що є найголовнішим завданням Руху.

“Україні не вистачає в першу чергу однієї речі – справжньої національної української еліти. Не тієї еліти, яка бачить українця виключно через опущене вікно чиновничого “Мерседеса”, а тієї еліти, яка, якщо треба, може дивитися на ворога через цівку автомата. Тієї еліти, яка має абсолютно конкретні чесноти – це ідея служіння нації, це сила волі, для того, щоб мати можливість служити, це відповідальність перед нацією. З цими якостями ніхто не народжується. Ці якості виховуються в людині роками за допомогою боротьби і щоденної роботи”.

“Обов’язково прийде цей час і цей час недалеко, коли перед нашою країною буде стояти, як 100 років тому, питання: чи бути взагалі і тоді бути великою? Чи зникнути як держава і як нація?
Коли настане цей доленосний момент, повірте: всі ті, хто називає себе українською владою і ті, хто пнеться зараз до влади, вони будуть зайняті виключно одним: вони будуть думати, як якомога швидше евакуюватись з якомога більшою кількістю награбованого майна. Тому що наша країна – це не їхня країна. Тому що наш дім – це не їхній дім. Їхній дім – це там, де їхні гроші, де вчиться і живуть їхні діти, де стоять їхні маєтки. Їхній дім – це Женева, Тель-Авів, Лондон, Відень, але ніяк не Київ, Маріуполь, Харків або Львів. Їхній дім – десь там. Вони мають можливість обрати собі батьківщину. Ми такої можливості не маємо. У нас одна Батьківщина і один народ. І іншого нам абсолютно непотрібно”.

До вашої уваги повне відео виступу лідера Національного Корпусу на ІІІ Всеукраїнському з’їзді політсили.