Запорізькі аптеки торгують наркотиками

До штабу Національних Дружин Запоріжжя надійшов дзвінок від громадян, які повідомили, що в аптеці на вул. Поштова, 29 продають кодеїновмісні ліки без рецепту.
Для тих, хто не знає: кодеїн відноситься до опіатів. Фізична залежність виникає дуже швидко, і якщо вчасно не схаменутись, залежний стане збільшувати дозу, поки не зварить свій перший дезоморфін або простою мовою – «крокодил». Саме з кодеїновмісних таблеток від кашлю підлітки найчастіше варять смертельні наркотики.

Активісти зробили контрольну закупку і викликали поліцію. Фармацевт і власники аптеки відмовились визнавати факт продажу кодеїновмісних ліків. Також вони відмовились давати свідчення поліції, пославшись на ст. 63 Конституції України (особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе).

Недобросовісні аптекарі отримують непоганий прибуток від продажу кодеїнових препаратів. Національні Дружини беруть цю справу під свій контроль. Не дозволимо отруювати молодь і наживатись на цьому.

Подробиці у відео. 

Запорізькі аптеки торгують наркотиками

🚨 До штабу Національні Дружини Запоріжжя надійшов дзвінок від громадян, які повідомили, що в аптеці на вул. Поштова, 29 продають кодеїновмісні ліки без рецепту. ⚠ Для тих, хто не знає: кодеїн відноситься до опіатів. Фізична залежність виникає дуже швидко, і якщо вчасно не схаменутись, залежний стане збільшувати дозу, поки не зварить свій перший дезоморфін або простою мовою – «крокодил». Саме з кодеїновмісних таблеток від кашлю підлітки найчастіше варять смертельні наркотики.👊 Активісти зробили контрольну закупку і викликали поліцію. Фармацевт і власники аптеки відмовились визнавати факт продажу кодеїновмісних ліків. Також вони відмовились давати свідчення поліції, пославшись на ст. 63 Конституції України (особа не несе відповідальності за відмову давати показання або пояснення щодо себе). 🤨😡 Недобросовісні аптекарі отримують непоганий прибуток від продажу кодеїнових препаратів. Національні Дружини беруть цю справу під свій контроль. Не дозволимо отруювати молодь і наживатись на цьому. ❌▶ Подробиці у відео 👇———🇺🇦 – Національні Дружини Запоріжжя📲 – (066) 101 88 20📷 – Instagram: instagram.com/ndrugua

Опубліковано Національні Дружини Пʼятниця, 28 грудня 2018 р.