Засідання КМДА по справі незаконної забудови озера Біле та басейну “Акваріум”

Сьогодні на прохання мешканців Оболонського району представники Національних Дружин взяли участь в акції біля Київради проти незаконної забудови озера Біле та басейну “Акваріум”.

Кияни вимагали відхилення рішення детального плану території у зв’язку з фальсифікацією документів стосовно ДПТ та незаконним будівництвом на території озера. Під час розгляду справи депутати КМДА не взяли до уваги зауваження мешканців, яких було більше 250.
З трибуни Київради виступив голова Національних Дружин Києва Олександр Синьоок, завдяки чому ухвалили рішення щодо перенесення законопроекту на наступне засідання. Також він наголосив на розробці нового плану будівництва, до якого необхідно залучити представників громади.
Про те, як все було, — дивіться у сюжеті

Засідання КМДА по справі незаконної забудови озера Біле та басейну "Акваріум"

⚡Сьогодні на прохання мешканців Оболонського району представники Національних Дружин взяли участь в акції біля Київради проти незаконної забудови озера Біле та басейну "Акваріум". ▪Кияни вимагали відхилення рішення детального плану території у зв'язку з фальсифікацією документів стосовно ДПТ та незаконним будівництвом на території озера. Під час розгляду справи депутати КМДА не взяли до уваги зауваження мешканців, яких було більше 250. ▫️З трибуни Київради виступив голова Національні Дружини Київ Александр Синеок, завдяки чому ухвалили рішення щодо перенесення законопроекту на наступне засідання. Також він наголосив на розробці нового плану будівництва, до якого необхідно залучити представників громади.🎥Про те, як все було, — дивіться у сюжеті👇—————🇺🇦 – Національні Дружини: Боротьба триває!🤛 Слідкуйте за подальшим розвитком подій!📲 – (093) 794 74 94✈️ – Telegram: https://t.me/ndrugua

Опубліковано Національні Дружини Четвер, 31 січня 2019 р.

Боротьба триває! Слідкуйте за подальшим розвитком подій!