Лідер Азовського руху Андрій Білецький про бій на Римарській

Сьогодні День Добровольця. Це день усіх, хто в найстрашнішу для Країни годину пішов на фронт. Це наш день!

Але сьогодні є і ще одна непримітна, але важлива дата – 5 років бою на Римарській. У ніч на 14 березня в центрі Харкова розгорялося протистояння, яке могло вирішити долю східної столиці. Питання стояло рубом: Харків – український чи Харків – російський?

Ввечері сотні проросійських бойовиків пішли на штурм штабу організації «Патріот України». Більшість з них були росіянами, однією з груп командував Моторола. 20 молодих українців, фактично без зброї протистояли сотням і перемогли, зламали вату так, що ідеї про ХНР більше не з’являлися в їхніх головах.

Потім цих 20-х чекали арешти ватними міліцією та СБУ, боротьба за остаточну перемогу в Харкові, створення «Азову», поранення, продовження боротьби проти внутрішньої та зовнішньої нечисті, що окупувала Україну.

Я нескінченно гордий, що мав честь бути серед цих людей, командувати в ту ніч. Друзі мої, ми робимо історію! Разом і до кінця!

Лідер Азовського руху Андрій Білецький про бій на Римарській

💥Лідер Азовського руху Андрій Білецький про бій на Римарській:▪Сьогодні День Добровольця. Це день усіх, хто в найстрашнішу для Країни годину пішов на фронт. Це наш день!▪Але сьогодні є і ще одна непримітна, але важлива дата – 5 років бою на Римарській. У ніч на 14 березня в центрі Харкова розгорялося протистояння, яке могло вирішити долю східної столиці. Питання стояло рубом: Харків – український чи Харків – російський?▪Ввечері сотні проросійських бойовиків пішли на штурм штабу організації «Патріот України». Більшість з них були росіянами, однією з груп командував Моторола. 20 молодих українців, фактично без зброї протистояли сотням і перемогли, зламали вату так, що ідеї про ХНР більше не з'являлися в їхніх головах.▪Потім цих 20-х чекали арешти ватними міліцією та СБУ, боротьба за остаточну перемогу в Харкові, створення «Азову», поранення, продовження боротьби проти внутрішньої та зовнішньої нечисті, що окупувала Україну.▪Я нескінченно гордий, що мав честь бути серед цих людей, командувати в ту ніч. Друзі мої, ми робимо історію! Разом і до кінця!✊————–🔰 Телеграм-канал лідера: https://t.me/BiletskyAndriy

Опубліковано Нацдружини – backup Четвер, 14 березня 2019 р.