Лідер Азовського руху вважає, що президент Порошенко повністю влаштовує Путіна

«Порошенко – це Путін вже в Києві. Порошенко – це Мінськ-1, Мінськ-2, абсолютно зрадницькі, щасливі тільки для Росії, тому що це – федералізація, атомізація країни, легалізація незаконних збройних формувань», – таку думку лідер Азовського руху Андрій Білецький висловив у програмі «В гостях у Гордона».

Також Білецький зазначив, що Порошенко – бізнес-партнер голови політради партії «За життя» й кума Путіна Віктора Медведчука.

«Вони тільки через нафтопровід прокачують на три мільярди доларів палива в Європу. Це абсолютне божевілля, він робить бізнес з Медведчуком абсолютно у всіх сферах», – сказав він.

«Медведчук – не саудівський принц, у нього немає своєї свердловини, з якої він може качати нафту і робити з неї дизель. Медведчук звідкись її бере, я так думаю, що він її бере в «Газпромі», а отже за погодженням з Путіним», – вважає Білецький.

На думку лідера НК, є й інші речі, які свідчать про тісний контакт Порошенка з президентом РФ.

«Було вражаюче розслідування Гнапа, про те що, виявляється, Порошенко в жовтні 2017 вивіз все обладнання з фабрики в Липецьку і спокійно завіз в Україну. Постає питання: а як же він спокійно його вивіз, якщо два роки бігав з папером, що Басманний суд заарештував Липецьку фабрику? І ось тут виявилося, що рішення Басманного суду стосується не всієї території фабрики і обладнання, а лише пустиря за фабрикою і старого цеху, який не працює з радянських часів, а всі нові цехи були у нього узаконені. Отримати таке рішення можна тільки у Путіна», – розповів він.

Тому, переконаний лідер Національного Корпусу, Порошенко в ролі президента України повністю влаштовує Путіна.

Повну версію інтерв’ю лідера дивіться за посиланням: https://youtu.be/paQBjBdAmbY