Нацдружини проти «звичайного» рейдерства

На жаль, випадки рейдерських захоплень за останні роки тільки почастішали, а агресивні тітушки перетворились на буденність.
Вчора до Національних Дружин звернулись жителі села Вільшанська Новоселиця, що на Київщині, з проханням допомогти відстояти сільськогосподарський виробничий кооператив «Новоселицький».

Як розповідають жителі, невідомі зірвали замки та увірвались у приміщення сільської ради. Там вони провели незаконне (!) зібрання, ухваливши рішення звільнити директора кооперативу. Протягом двох діб тітушки блокували роботу тракторних бригад і не давали виходити їм на роботу. Селяни побоювались, що техніку та зерно взагалі вивезуть.

Наші хлопці швидко відреагували на прохання селян про допомогу. Як все пройшло – дивіться у відео:

НД проти рейдерів на Київщині

📛 На жаль, випадки рейдерських захоплень за останні роки тільки почастішали, а агресивні тітушки перетворились на буденність. 👉 Вчора до Національних Дружин звернулись жителі села Вільшанська Новоселиця, що на Київщині, з проханням допомогти відстояти сільськогосподарський виробничий кооператив «Новоселицький». 🤯 Як розповідають жителі, невідомі зірвали замки та увірвались у приміщення сільської ради. Там вони провели незаконне (!) зібрання, ухваливши рішення звільнити директора кооперативу. Протягом двох діб тітушки блокували роботу тракторних бригад і не давали виходити їм на роботу. Селяни побоювались, що техніку та зерно взагалі вивезуть. 👊 Наші хлопці швидко відреагували на прохання селян про допомогу. Як все пройшло – дивіться у відео 👇———-🇺🇦 – Нацдружини – backup✈ – Telegram: https://t.me/ndrugua

Опубліковано Нацдружини – backup Пʼятниця, 12 квітня 2019 р.