Нацдружини проти “квартирних” рейдерів в Дніпрі

Квартирні рейдери – це ріелтори, які шахрайським способом захоплюють нерухомість. Головне в цій схемі – придбання частини квартири і подальший терор її законних власників. Їхня мета – заволодіти нерухомістю повністю, щоб потім її продати. Такі операції не проводяться поодинці. Працює група підготовлених людей.

Ці покидьки готові вижити з квартири будь-кого: сім’ї з дітьми та одинокі люди опиняються на вулиці. Застосовуються будь-які засоби насильства і шантажу.

Нещодавно в Дніпрі такі ж рейдери намагались віджати квартиру немічної бабусі. Але цього разу в них нічого не вийшло. Наші хлопці з Нацдружин Дніпра разом з Нацкорпусом швидко відреагували на прохання родичів старенької про допомогу та повернули їй оселю.

Справа ще не закрита, але ми тримаємо руку на пульсі і готові знову захищати містян від рук бандитів та беззаконня.

На варті справедливості!

Нацдружини проти "квартирних" рейдерів в Дніпрі

⚠Квартирні рейдери – це ріелтори, які шахрайським способом захоплюють нерухомість. Головне в цій схемі – придбання частини квартири і подальший терор її законних власників. Їхня мета – заволодіти нерухомістю повністю, щоб потім її продати. Такі операції не проводяться поодинці. Працює група підготовлених людей.😡Ці покидьки готові вижити з квартири будь-кого: сім'ї з дітьми та одинокі люди опиняються на вулиці. Застосовуються будь-які засоби насильства і шантажу.👉Нещодавно в Дніпрі такі ж рейдери намагались віджати квартиру немічної бабусі. Але цього разу в них нічого не вийшло. Наші хлопці з Національні Дружини Дніпро разом з Нацкорпусом швидко відреагували на прохання родичів старенької про допомогу та повернули їй оселю.‼Справа ще не закрита, але ми тримаємо руку на пульсі і готові знову захищати містян від рук бандитів та беззаконня.—————-🇺🇦 – Національні Дружини Дніпро: На варті справедливості!✊

Опубліковано Національні Дружини Понеділок, 4 лютого 2019 р.