На заваді екокатастрофі: націоналісти прибрали річку Мокра Московка від сміття

Мокра Московка в Запоріжжі вже давно виглядає як сміттєзвалище. У річку потрапляє не тільки побутове сміття. Туди скидують відходи підприємства “Полімер”, що розташовано неподалік, через що Мокра Московка набула яскраво-червоного кольору. 
Нацдружини, активісти Нацкорпусу, місцеві рибалки та просто небайдужі мешканці провели толоку і врятували Мокру Московку від екологічної катастрофи. Ми вивезли цілий камаз (!) сміття і відновили течію річки на цій ділянці.

Як все пройшло – дивіться у відео.

Толока на Мокрій Московці у Запоріжжі

☣ Мокра Московка в Запоріжжі вже давно виглядає як сміттєзвалище. У річку потрапляє не тільки побутове сміття. Туди скидують відходи підприємства "Полімер", що розташовано неподалік, через що Мокра Московка набула яскраво-червоного кольору. 😱✅ Нацдружини, активісти Нацкорпусу, місцеві рибалки та просто небайдужі мешканці провели толоку і врятували Мокру Московку від екологічної катастрофи. Ми вивезли цілий камаз (!) сміття і відновили течію річки на цій ділянці. ▶ Як все пройшло – дивіться у відео. ———-🇺🇦 – Національні Дружини Запоріжжя: Разом – Сила! 🤝✈ – Telegram: https://t.me/ndrugua

Опубліковано Нацдружини – backup Понеділок, 8 квітня 2019 р.