Перемога над рейдерами на Київщині

Минулого тижня в інформаційному просторі з’явилось повідомлення про рейдерське захоплення аграрного кооперативу «Новоселицьке» у Васильківському районі на Київщині.
«Рейдерили» підприємство вже за «накатаною» схемою: підробка документів, перереєстрація їх на нових власників та встановлення свого керівництва.

Традиційним для таких оборудок вже стало і залучення тітушок. Першими на заклик про допомогу відреагували Національні Дружини. Ще минулого тижня на прохання місцевої громади наші хлопці приїхали до села.

Невдовзі подія набула широкого розголосу, що змусило Нацполіцію відреагувати на ситуацію. 13 квітня групу рейдерів затримали та доставили до відділення поліції.

Перемога над "звичайним" рейдерами

Минулого тижні в інформаційному просторі з’явилося повідомлення про рейдерське захоплення аграрного кооперативу «Новоселицьке» у Васильківському районі. Традиційним для таких оборудок вже стало і залучення тітушок. Першими на заклик про допомогу відреагували «Національні Дружини». Ще минулого тижня, на прохання місцевої громади, хлопці з НД приїхали до села, щоб підтримати місцевих у протидії рейдерам.

Опубліковано Нацдружини – backup Понеділок, 15 квітня 2019 р.