Рейдерське захоплення в Миколаєві: Поліція перешкоджає діям Нацкорпусу та громади

Триває протидія патріотів рейдерському захопленню підприємства «Вікра» в Миколаєві. З самого ранку представники місцевого Нацкорпусу та Національних Дружин допомагають працівникам заводу досягти справедливості – не втратити робочі місця та протидіяти невідомим особам, що назвалися власниками підприємства.

Поліція зайняла дивну позицію в цьому конфлікті – прибувши на територію заводу ще зранку, правоохоронці досі не продемонстрували постанову суду про обшук. Також, прикриваючись «слідчими діями», працівники поліції не дозволяють працівникам заводу потрапити на роботу та не пояснюють ситуацію.

Національний Корпус та Національні Дружини продовжують слідкувати за ситуацією. Наше завдання – зупинити рейдерське захоплення і зберегти робочі місця для людей.

НК та НД проти рейдерів і поліції в Миколаєві

🔥Рейдерське захоплення в Миколаєві: Поліція перешкоджає діям Нацкорпусу та громади🚨Триває протидія патріотів рейдерському захопленню підприємства «Вікра» в Миколаєві. З самого ранку представники місцевого Нацкорпусу та Національних Дружин допомагають працівникам заводу досягти справедливості – не втратити робочі місця та протидіяти невідомим особам, що назвалися власниками підприємства.🤔Поліція зайняла дивну позицію в цьому конфлікті – прибувши на територію заводу ще зранку, правоохоронці досі не продемонстрували постанову суду про обшук. Також, прикриваючись «слідчими діями», працівники поліції не дозволяють працівникам заводу потрапити на роботу та не пояснюють ситуацію. 🔔Національний Корпус та Національні Дружини продовжують слідкувати за ситуацією. Наше завдання – зупинити рейдерське захоплення і зберегти робочі місця для людей.✊————-🇺🇦 – Національні Дружини: Максимальний репост!📣

Опубліковано Національні Дружини Четвер, 29 листопад 2018 р.