Рейд в Дніпрі: аптека чи притон для наркоманів?

3 квітня Нацдружини перевірили аптеку на вул. Велика Діївська, 32В, біля якої, за словами дніпрян, завжди збираються наркомани. 
Дружинники провели контрольну закупівлю. Дві ампули “Налбуфіну” фармацевт продала без рецепту. Викликали поліцію та СОГ, яких чекали понад 1 годину. Перед приїздом правоохоронних органів директор аптеки пропонував “домовитись”, а згодом почав погрожувати, провокувати бійку та писати заяву про хуліганство на наших хлопців.

Ми написали заяву про продаж нарковмісних препаратів без рецепту, склали протокол, справу передали в поліцію.

Постає одне питання: чому ж поліція не спостерігає за діяльністю аптеки, на яку вже неодноразово надходили скарги та попередження про продаж небезпечних препаратів без рецепту?

Національні Дружини слідкують за ходом справи.

Рейд в Дніпрі: аптека чи притон для наркоманів?

⚡ 3 квітня Нацдружини перевірили аптеку на вул. Велика Діївська, 32В, біля якої, за словами дніпрян, завжди збираються наркомани. ❎💉 ⚠️ Дружинники провели контрольну закупівлю. Дві ампули "Налбуфіну" фармацевт продала без рецепту. Викликали поліцію та СОГ, яких чекали понад 1 годину. Перед приїздом правоохоронних органів директор аптеки пропонував "домовитись", а згодом почав погрожувати, провокувати бійку та писати заяву про хуліганство на наших хлопців. 🤯🗒Ми написали заяву про продаж нарковмісних препаратів без рецепту, склали протокол, справу передали в поліцію. 🚨❓ Постає одне питання: чому ж поліція не спостерігає за діяльністю аптеки, на яку вже неодноразово надходили скарги та попередження про продаж небезпечних препаратів без рецепту?👊 Національні Дружини слідкують за ходом справи.————–🇺🇦 – Національні Дружини Дніпро📞 – (050) 051 50 47📞 – (096) 788 93 81Дивись відео тут ⤵️

Опубліковано Нацдружини – backup Пʼятниця, 5 квітня 2019 р.