Розслідування Нацдружин: у Житомирі намагаються знищити археологічні знахідки?

У грудні 2018 року під час археологічних розкопок в Житомирі на вул. Складська, 20 виявили фрагменти кераміки пізньоримського періоду III-IV ст. н.е. Проте продовжити розкопки археологом не вдасться – там планують побудувати сміттєзавод. 
До Нацдружин звернувся співробітник Інституту археології НАН України Андрій Петраускас із проханням не дати знищити історичні знахідки.

Ми подали запит до відповідних органів. Виявилось, що цю землю вже передали під забудову. Про проведення археологічних розкопок мова навіть не йдеться. Компанія забудовника від коментарів відмовляється.

Нацдружини будуть далі наполягати на проведенні археологічних розкопок. Якщо територія не буде мати історичної цінності – будівництво сміттєзоводу можна розпочати. Не дамо знищити минуле через байдужість місцевих чиновників і депутатів.

Розслідування Нацдружин: У Житомирі намагаються знищити археологічні знахідки?

▫ У грудні 2018 року під час археологічних розкопок в Житомирі на вул. Складська, 20 виявили фрагменти кераміки пізньоримського періоду III-IV ст. н.е. Проте продовжити розкопки археологом не вдасться – там планують побудувати сміттєзавод. 😤▫ До Нацдружин звернувся співробітник Інституту археології НАН України Андрій Петраускас із проханням не дати знищити історичні знахідки. ▫ Ми подали запит до відповідних органів. Виявилось, що цю землю вже передали під забудову. Про проведення археологічних розкопок мова навіть не йдеться. Компанія забудовника від коментарів відмовляється. 🤔▫ Нацдружини будуть далі наполягати на проведенні археологічних розкопок. Якщо територія не буде мати історичної цінності – будівництво сміттєзоводу можна розпочати. Не дамо знищити минуле через байдужість місцевих чиновників і депутатів. ✊———🇺🇦 – Нацдружини – backup✈ – Telegram: https://t.me/ndrugua

Опубліковано Нацдружини – backup Понеділок, 8 квітня 2019 р.