Спільний рейд націоналістів: закриття наливайки в Харкові

Національний КорпусНаціональні Дружини  разом з поліцією закрили в Харкові ще одну наливайку – в районі метро 23 серпня. 
Найбільше обурює той факт, що подібні заклади відкриваються біля навчальних закладів і дитячих майданчиків. Кожного ранку школярі спостерігають непристойну поведінку п’яних відвідувачів, які влаштовують бійки на вулицях або сплять на лавочках.

Вимагаємо повернути закон, який забороняє розміщення наливайок біля навчальних закладів на відстані менше ніж 300 метрів.

Детальніше – у відео.

Спільний рейд НК і НД: закриття наливайки в Харкові

▫Національний Корпус Харків, Національні Дружини Харків разом з поліцією закрили в місті ще одну наливайку – в районі метро 23 серпня. 👊▫Найбільше обурює той факт, що подібні заклади відкриваються біля навчальних закладів і дитячих майданчиків. Кожного ранку школярі спостерігають непристойну поведінку п’яних відвідувачів, які влаштовують бійки на вулицях або сплять на лавочках. 🤬▶ Детальніше – у відео. ———–🇺🇦 – Національні Дружини Харків: Вимагаємо повернути закон, який забороняє розміщення наливайок біля навчальних закладів на відстані менше ніж 300 метрів. ⚠📲 – (093) 276 90 82✈ – https://t.me/ndrugua

Опубліковано Національні Дружини Вівторок, 29 січня 2019 р.