Україна рухається шляхом, який може привести до реальної втрати незалежності

Таку думку лідер Азовського руху Андрій Білецький висловив у програмі «В гостях у Гордона».

«Порошенківські чи муженківські страшилки про те, що через місяць почнеться наступ, через три місяці почнеться наступ – це не історичні категорії, а маячня. Ніхто не знає, коли почнеться. Ніхто не знає, що в умовного Путіна в голові. Питання в іншому. Ми можемо говорити, що тенденції, які зараз є в Україні, це абсолютне топтання на місці в економіці. Якщо ти стоїш на місці, а всі решта ростуть вгору, якщо в нас номінальних 2,5 % росту в економіці, а всюди – 3,5 %, то, значить, ти відстаєш кожен день, твоя доля у світовій економіці, вага стають меншими», – вважає він.

На думку Андрія Білецького, деградація економіки, науки й освіти, коли українські ВНЗ «перетворились на корупційні годівниці», масовий виїзд українців за кордон, старіння населення в купі з Росією по сусідству, яка прагне послаблення і взяття під контроль території України, – все це свідчить про те, що наша держава перебуває у величезній небезпеці найближчі кілька років.

«Відповідно, з таким сусідом, який має експансіоністські устремління, постійно слабіти – це означає гарантовано через деякий час отримати вторгнення в тій чи іншій формі – культурно, ментально, політично, буде воно прямим воєнним чи комбінованим. Як історик можу сказати – ми зараз рухаємось надзвичайно небезпечним і неправильним шляхом, який може через рік, через 5 років привести країну до реальної втрати незалежності», – заявив лідер НК.

Повну версію інтерв’ю лідера дивіться за посиланням: https://youtu.be/paQBjBdAmbY

Андрій Білецький: Україна рухається шляхом, який може привести до реальної втрати незалежності

📛Україна рухається шляхом, який може привести до реальної втрати незалежності. Таку думку лідер Азовського руху Андрій Білецький висловив у програмі «В гостях у Гордона».💻 Повну версію інтерв'ю лідера дивіться за посиланням: https://youtu.be/paQBjBdAmbY▪«Порошенківські чи муженківські страшилки про те, що через місяць почнеться наступ, через три місяці почнеться наступ – це не історичні категорії, а маячня. Ніхто не знає, коли почнеться. Ніхто не знає, що в умовного Путіна в голові. Питання в іншому. Ми можемо говорити, що тенденції, які зараз є в Україні, це абсолютне топтання на місці в економіці. Якщо ти стоїш на місці, а всі решта ростуть вгору, якщо в нас номінальних 2,5 % росту в економіці, а всюди – 3,5 %, то, значить, ти відстаєш кожен день, твоя доля у світовій економіці, вага стають меншими», – вважає він. ▪На думку Андрія Білецького, деградація економіки, науки й освіти, коли українські ВНЗ «перетворились на корупційні годівниці», масовий виїзд українців за кордон, старіння населення в купі з Росією по сусідству, яка прагне послаблення і взяття під контроль території України, – все це свідчить про те, що наша держава перебуває у величезній небезпеці найближчі кілька років.▪«Відповідно, з таким сусідом, який має експансіоністські устремління, постійно слабіти – це означає гарантовано через деякий час отримати вторгнення в тій чи іншій формі – культурно, ментально, політично, буде воно прямим воєнним чи комбінованим. Як історик можу сказати – ми зараз рухаємось надзвичайно небезпечним і неправильним шляхом, який може через рік, через 5 років привести країну до реальної втрати незалежності», – заявив лідер НК.————–🇺🇦 – Нацдружини – backup

Опубліковано Нацдружини – backup Середа, 3 квітня 2019 р.