Шлях націоналіста: Ігор “Гордий” Іванюк. Одеса

Ігор “Гордий” Іванюк – молодий та амбітний керівник Національних Дружин Одеси. Гордий брав участь в подіях 2 травня в Одесі, служив в “Азові”. Читай далі та дізнайся про плани Одеського осередку Нацдружин!

Усе почалось з Майдану. Тоді ми намагались зламати антиукраїнську систему. До революції була лише теорія, книжки, дискусії та семінари в університеті.

2 травня 2014 я зрозумів, що іншого шляху у нас немає. У цей день ми з товаришами виганяли “рускій мір” з рідного міста. Потім був “Азов”, війна на сході. Там мої погляди ставали міцнішими, адже я бачив все на власні очі. Бачив, що це не війна бізнесменів, як це люблять розказувати. Це війна української нації з азіатським окупантом, котрий не може віддати свою колонію.

До Національних Дружин приєднався після звільнення з полку, в травні 2018. Мій першочерговий обов’язок як керівника Одеського осередку – залучення молоді. Це потрібно для того, щоб виростити для країни нову національну еліту, яка зрештою побудує міцну Українську Державу.

Зараз націоналістичний рух має гарні перспективи – у нас яскраво виражена динаміка популярності. Якщо порівняти з минулим роком, то це “дві великі різниці”, як говорять у нас в Одесі. Ми на правильному шляху.