-1 незаконна забудова

Націоналісти вкотре виступили проти незаконних забудов. Цього разу до нас за допомогою звернулись жителі Миколаєва, що мешкають на вул. Миколаївська, 17.
Усе відбувається за стандартною схемою: забудовник захоплює частину землі, громада протестує, а влада мовчить. Після декількох звернень до міської ради, Національні Дружини Миколаїв та Національний Корпус Миколаїв обрали перевірений шлях: озброївшись болгаркою і народною підтримкою знесли незаконну забудову.

Ми знову показали можновладцям, як потрібно відстоювати інтереси громади. 

Акція проти незаконної забудови в Миколаєві. 29/10/18

🚫🏗Націоналісти вкотре виступили проти незаконних забудов. Цього разу до нас за допомогою звернулись жителі Миколаєва, що мешкають на вул. Миколаївська, 17. Усе відбувається за стандартною схемою: забудовник захоплює частину землі, громада протестує, а влада мовчить.😡▫Після декількох звернень до міської ради, Національні Дружини Миколаїв та Національний Корпус Миколаїв обрали перевірений шлях: озброївшись болгаркою і народною підтримкою знесли незаконну забудову.❌🤜Ми знову показали можновладцям, як потрібно відстоювати інтереси громади. ————–🇺🇦 – Національні Дружини Миколаїв: Приєднуйся до Сили, що змінює країну!💪📲 – (066) 212 26 81📷 – Instagram: instagram.com/ndrugua

Опубліковано Національні Дружини Вівторок, 30 жовтня 2018 р.