Полковник Пилипенко і майданівці. Продовження

Лідер Азовського руху Андрій Білецький вже розповідав історію про полковника Пилипенка. Ось ще одна історія.

Знайомтеся, Ігор Галушко, львів’янин, у 18 років був учасником Майдану, 20 лютого витягав поранених з Інститутської.
Від початку війни пішов добровольцем в Азов. Учасник боїв за Мар’їнку, Красногорівку, Гранітне, Павлопіль, Гнутове, Широкине.0 квітня 2017 року отримав надважке поранення голови, витягаючи з-під вогню пораненого товариша. Лікарі давали не більше 10 відсотків на те, що Ігор виживе. Попереду були надскладні операції та довга реабілітація.

За проявлений героїзм Тесака хотіли представити на орден Богдана Хмельницького. Проте, полковник Пилипенко, в чиї обов’язки входить і подання на нагороди, повідомив, що це занадто «жирно». Через це Ігор був нагороджений орденом «За Мужність» ІІІ ступеня.

Але, як виявляється себе полковник Пилипенко таки нагородив! Тим самим Богданом Хмельницьким (Указ Президента України №112/2016). За підтримку морального духу на блокпостах.
Наявність чи відсутність ордена не зробить гіршим Ігоря. В кінці кінців, він воював не за них. Він і далі залишається в строю, залишається найкращим і вже бере перші місця на Invictus Games. Але і Богдан на грудях не зробить кращим Пилипенка.

Погано, що такими нагородами девальвується будь яка цінність українських орденів.