Порушення на виборчій дільниці у Дніпрі

Спостерігачами на виборах Президента України від Національних Дружин у Дніпрі було зафіксовано порушення Виборчого Законодавства.

На виборчій дільниці № 121422 в Дніпрі з чотирьох урн для голосування дві були “опломбовані” папірцями на скотчі. Це є порушенням виборчого процесу, яке Національні Дружини зафіксували та склали відповідний акт.

Коли спостерігачі звертали увагу виборців на пошкоджені скриньки та просили підписати акт про порушення члени виборчої комісії намагались завадити це зробити, але коли вони бачили ввімкнену камеру відразу заспокоювались.

Нагадуємо, якщо ви стали свідком порушення – повідомте:

‼️Порушення на виборчій дільниці у Дніпрі

‼️Порушення на виборчій дільниці у Дніпрі✅Спостерігачами на виборах Президента України від Національних Дружин у Дніпрі було зафіксовано порушення Виборчого Законодавства.❌На виборчій дільниці № 121422 з чотирьох урн для голосування дві були "опломбовані" папірцями на скотчі. Це є порушенням виборчого процесу, яке Національні дружини зафіксували та склали відповідний акт. 🔰Коли спостерігачі звертали увагу виборців на пошкоджені скриньки та просили підписати акт про порушення члени виборчої комісії намагались завадити це зробити, але коли вони бачили ввімкнену камеру відразу заспокоювались. ‼️Нагадуємо, якщо ви стали свідком порушення – повідомте:☎️ (063) 885 17 68☎️ (063) 509 50 82📧 t.me/NKfeedbackBOT

Опубліковано Нацдружини – backup Неділя, 31 березня 2019 р.