Слово Командира Національних Дружин, щодо подій на Харківщині

Лютую від тих подій, що мали місце сьогодні у Харківській області. Мої соратники, бойові побратими, просто ідеальні солдати нашої Визвольної війни, які з рядових бійців виросли до високих чинів ( екс-командир полку «Азов» – друг Моссе, колишній начальник штабу полку «Азов» – друг Борисфен, відважний боєць Волков, молодий і перспективний – друг Холодний) усі вони постраждали від пострілів рейдерів. І це сталося в присутності представників правоохоронних органів.

Я знаю, що у побратимів є нагородна, вогнепальна зброя. І, зазвичай, вони носять її із собою. Але в даній ситуації прийняли правильне рішення і не стали застосовувати її у відповідь, на агресію тітушок. Адже, по-перше, вони знаходяться на мирній території, а по-друге, довкола була велика кількість цивільних осіб, яких, власне, і захистили хлопці, без перебільшення – своїми тілами. Прийняли найпотужніший удар на себе, так як стояли в перших рядах, і захищали громадян від вражаючих елементів вогнепальної зброї.

Це все вибиває землю у мене з-під ніг! Я готовий бити, ламати, всіх і все, що бодай-якось причетно до тих подій. Мої побратими – чесні і вірні сини України, прийшли на допомогу місцевому населенню, яке грабують нечисті на руку ділки, вже багато років. Вивозять як землю, так і зерно. Це все неймовірно злить.

Ставлю конкретні питання системі: чим ви, в чорта займаєтесь, жируючи з наших податків? І чому допускаєте подібні безчинства на підконтрольних Україні землях? Так, відповідальність лежить саме на представниках цієї самої системи. Адже, звичайні робітники, підприємці й інші верстви населення наповнюють бюджет нашої держави, а вона, в свою чергу повинна гарантувати своїм громадянам порядок, безпеку і спокій у їх домівках. Але цього не відбувається. Принаймні, я цього не бачу. Можу навести безліч випадків, коли нехтують Законом, за допомогою тітушок, всупереч бажанням та настроям громади, всупереч справедливості, руйнуються стереотипи Держави. Її руйнують усілякі там порошенки, міністри, депутати, чинуші… І сьогоднішня ситуація у Харківській області яскравий доказ того, що ці негідники не зупиняться ні перед чим. Навіть, зможуть віддавати команди стріляти в тих, хто їх захищав, захищає і буде захищати. Адже, вони, які сидять в тилу і не можуть відповідати за свої дії і вчинки – повинні відповідати перед суспільством. І, якщо, нинішня система не може боротися проти них, це будемо робити ми. І саме ми візьмемо на себе відповідальність, щоб кожна «тварина», яка здійняла руку на Захисників була справедливо покарана.

Офіційно заявляю: наш Рух не відступиться від цих принципів. І сьогодні, і завтра, і післязавтра, і аж до самого кінця, доки ми не побачимо, що країна змінилась – ми боротимемося, якщо буде потрібно, до останньої краплі крові.