АЗС під вікнами будинків

Національні Дружини підтримали акцію мешканців одного з районів під стінами ОДА проти будівництва автозаправки поруч з їх будинками.

▪️Акція змогла привернути увагу губернатора і народного депутата від м. Житомира, котрі вийшли до мітингувальників.

▪️Вони не змогли дати чітких пояснень ситуації, тому НД разом з декількома активістами рушили до міської ради, щоб спитати у мера Сергія Сухомлина, яким чином забудова продовжується, адже на час проведення слідства вона повинна бути зупинена. Міський голова зголосився підійти до акції та надати пояснення ситуації громаді.

▪️Чому люди проти?
Компанія отримала дозвіл на будівництво незаконним шляхом – через халатність або корупцію чиновників.

Адже, щоб отримати дозвіл повинна видатись оцінка впливу на довкілля, котрої немає. Повинні були проведенні збори забудовника з громадою району і отримати від неї дозвіл на будівництво. Та навіть відстань між автозаправкою та житловими будинками повинна бути мінімальною 100 метрів, де в данному випадку 20 метрів.

Звичайно зрозуміло як таке розташування АЗС вплине на здоров’я жителів прилеглих будинків. Також містяни згадають, коли не так давно палала заправка Ярикон і які можуть бути загрозливі наслідки тісного сусідства “бензина” з будинками.

▪️Містяни йдуть далі, а саме на 28 жовтня призначений вже суд. Наша організація буде присутня на ньому. Ми зобов’язуємось підтримувати людей до переможного кінця і захищати справедливість різними шляхами.

Разом і до кінця!